Wszyscy lekarze w jednym miejscu

Wielu z nas bardzo narzeka na rodzima służbę zdrowia. Głównie dlatego, że chcielibyśmy czekać na wizytę krótko i chcielibyśmy żeby lekarze przyjmowali nas zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujemy i oczywiście zależy nam na tym, aby wizyty te odbywały się w ramach ubezpieczenia a nie dodatkowych opłat.

Dużym ułatwieniem jest to, gdy pod domem mamy przychodnię, gdzie przyjmują lekarze różnych specjalności. Kiedy w przychodni jest gabinet pediatryczny, ginekologiczny, dermatologiczny i stomatologiczny to jesteśmy bardzo zadowoleni.

To tacy lekarze, z którymi widujemy się najczęściej. Oczywiście każdy z nas chce mieć także blisko swojego lekarza rodzinnego.

Najlepiej kiedy jest on internistą, bowiem szybko może zdiagnozować co nam jest i wysłać do specjalisty. Dlatego dobry lekarz pierwszego kontaktu i dobra przychodnia niedaleko miejsca zamieszkania to prawdziwy skarb.

Mamy wtedy pewność, że kiedy coś nam się stanie to szybko zostanie nam udzielona pomoc i porada. Dobry lekarz to także taki, który skieruje nas od czasu do czasu na badania a dobra przychodnia to taka, w której jest laboratorium.