Inwestycje alternatywne w modę

magazyny w Mazowieckim i w Warszawie - industrialgo https://supportme.pl/lp/biuro-ksiegowe-poznan

Czy moda może być przedmiotem inwestycji alternatywnych? Z pewnością! W szczególności jeśli inwestujemy w ubrania znanych projektantów i renomowanych domów mody. Moda to nie tylko ubrania i jakby się mogło niektórym wydawać zwyczajne rzemiosło. W przypadku kolekcji haute couture, czyli tak zwanego wysokiego krawiectwa, moda to niemalże sztuka.

Ubrania z kolekcji haute couture powstają miesiącami dzięki pracy dziesiątek par rąk ludzkich. Ubrania pochodzące z tych kolekcji są unikatowe, niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju. Są tworzone z niebywałą precyzją i dbałością o każdy szczegół.

I właśnie tego rodzaju ubrania są najczęściej przedmiotem opłacalnych inwestycji alternatywnych.

Czy warto inwestować w modę?

Moda od wielkich krawców była, jest i będzie w cenie. Dlatego jeśli zależy nam na inwestycji nie tylko zwrotnej, ale również opłacalnej, bez wątpienia powinniśmy zainwestować w modę od znanych mistrzów krawiectwa.

Najpiękniejsze egzemplarze sukienek, unikatowe modele torebek, czy niepowtarzalne pary butów są w stanie osiągnąć niebotyczne sumy w momencie ich zakupu, jednak bardzo często ceny tych przedmiotów zdecydowanie rosną wraz z upływem czasu. Szczególnie ciekawym przedmiotem inwestycji alternatywnych w obrębie mody są ubrania i dodatki, którymi właścicielami były wielkie gwiazdy kina, czy muzyki. Wchodząc w posiadanie ubrań gwiazd możemy liczyć na wzrost ich wartości na przestrzeni lat – w szczególności w przypadku nie tylko gwiazd, ale również ikon mody.

Badanie NPS