Direct i tradycyjnie – czy są różnice?

https://unhuman.pl/pol_m_MESKIE_Buty_Klapki-883.html https://rkc.com.pl/

Niektórzy konsumenci zachodzą w głowę, czy atrakcyjne cenowo i sprzedawane w nowoczesny sposób ubezpieczenia direct są pełnowartościowymi produktami, czy może są w jakiś sposób gorsze od tych, które kupuje się drogą tradycyjną. Obawy są w większości przypadków całkowicie nieuzasadnione. Kluczowa różnica pomiędzy oboma typami usług sprowadza się do tego, że jedną zamawiamy zdalnie, a w przypadku drugiej musimy spotkać się z pośrednikiem „na żywo” lub udać się do placówki stacjonarnej.

Idzie za tym niższy koszt po obu stronach, o czym wspomnieliśmy powyżej. Nie ma to jednak wpływu ani na zakres ubezpieczenia, ani na pole manewru w zakresie jego parametrów. Korzystając z kanału sprzedaży bezpośredniej mamy dostęp do wszystkich typowych pakietów ubezpieczeń komunikacyjnych, w tym: OC, AC, NNW czy assistance.

Polisy direct są też podobnie elastyczne jak te tradycyjne. Bez problemu wykupimy amortyzację, ochronę zniżek czy ustalimy zakres udziału własnego. Różnica tkwi tak naprawdę wyłącznie w modelu sprzedaży i cenie końcowej.

www.kosmetyk.net.pl